Hakkımızda

loading

KUR HESAPLA

Seytur Turizm Organizasyon Ltd.Şti,
12 Kasım 2010 yılında kurulmuştur. Şirket yönetimi Oto kiralama ve VIP Taşımacılık alanında 35 yıl üzerinde uluslararası bir tecrübeye sahiptir.
Şirket filosunda ,ekonomik sınıftan orta ve lüks sınıfa kadar, ihtiyacınız olan araçları bulabilirsiniz. Günlük araç kiralama haricinde VIP araçlar ve İngilizce bilen Profesyonellerimiz ile Şoförlü araç kiralama ve Havalimanı transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Gezenbilir Turizm Seyahat Acentası, ,
T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı 13347 belge numaralı A grubu seyahat acentasıdır.Yurtdışı ve Yurtiçi kültür, fuar, Eğitim turları, Butik Turlar, Incentive Turlar, Cruise (Gemi) turları ile dünyanın bir çok ülkesinde otel ve Havalimanları VIP transfer hizmetleri sunar.
Mi̇syon : Müşterilerimizin, mobilite ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal, yenilikçi, teknolojik altyapısı olan deneyimli ve eğitimli kadrosuyla çözümler üreten bir Turizm Organizasyon şirketidir.


Bebe koltuğu

Seytur, tüm yolcularına %100 müşteri memnuniyeti ve konforlu, güvenli bir ulaşım hedeflemektedir. Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X